Skip to main content

Pozvání na Světové dny mládeže do Lisabonu

By 8. 12. 2022Pozvánky, Top

O letních prázdninách 2023 zve papež František do Lisabonu na Světové dny mládeže. Pokud o tom uvažujete, tak neváhejte a mrkněte na stránky svetovednymladeze.cz, kde najdete užitečné informace k setkání. Jsou to stránky, které vytváří Sekce pro mládež České biskupské konference. Ta zároveň organizuje výpravu z České republiky – v Portugalsku domlouvá předprogram v diecézích, bude zajišťovat České centrum v Lisabonu apod.

Setkání je sice až o prázdninách, ale organizačně je třeba jednat už nyní. Například kdo vyplní přihlášku a zaplatí zálohu do 17. prosince 2022, tak má slevu 1 000 Kč. Dále je dobré si přečíst článek Jak ušetřit na letecké dopravě do Portugalska na SDM? , protože v článku je popsána varianta nákupu vlastní letenky, která vyjde levněji.

Jako Salesiáni nebudeme organizovat speciální cestu na Světové dny mládeže do Lisabonu. Přidáme se k tomu, co organizuje Sekce pro mládež ČBK. V přihlášce je však možné zakliknout „Skupina salesiáni“. Toto zakliknutí způsobí, že tito lidé budou na stejném předprogramu a budou ubytování na jednom místě.

Za Salesiány Petr Boštík

Plakát ke stažení ve formátu PDF.