Skip to main content

Zveme vás na 10. Dny salesiánské spirituality

By 1. 2. 20249 dubna, 2024Pozvánky, Spiritualita, Top

Po necelých dvou letech je to opět tady – zveme Vás na další, v pořadí už desáté, Dny salesiánské spirituality, které připravujeme napříč salesiánskou rodinou prakticky od skončení těch minulých… Tentokrát se potkáme 26. – 28. dubna 2024 v Kroměříži.

Jaké byly Dny salesiánské spirituality 2022? Podívejte se na více fotek a přečtěte si rozhovor s hlavní koordinátorkou Vlaďkou Kapounkovou, ASC.

Po pozitivních zpětných vazbách minulého ročníku, kdy hlavní organizaci do svých rukou převzali salesiáni spolupracovníci, jsme si dodali odvahy a pustili se směle do díla. A tak ty letošní Dny salesiánské spirituality budou zase trochu jiné, prozradím, že také vlastně trochu světové. Jako téma jsme zvolili „Salesiánské misie“ s podtitulem „Jak být misionářem v každodenním životě?“ Přiznejte, tušili jste, že v příštím roce si budeme připomínat už 150 let od první salesiánské misijní výpravy?

A tak se můžete těšit na pestrou paletu besed, workshopů a prezentací i jiných aktivit, a především na živé společenství salesiánské rodiny.
Zkrátka nepřijdou ani děti a mladí, pro které je paralelně připravený program k tématu misií pod taktovkou SADBY…
Přáli bychom si, aby Dny salesiánské spirituality byly setkáním nejen členů, ale i příznivců salesiánské rodiny, nebojte se tedy nasměrovat pozvání i k těm, kteří salesiánskému dílu fandí a bez Vašeho pozvání by se o této akci nedozvěděli.
Zde naleznete pozvánku na tuto víkendovou akci a tudy se dostanete k přihlášce. Hlásit se můžete do 31. března 2024, nebo do naplnění kapacity ubytování.
Je možné zúčastnit se taktéž jen části programu, i v tomto případě prosíme o přihlášení.
Těšíme se na každého jednoho z Vás!
Za tým organizátorů Vlaďka Kapounková ASC

Fotografie z minulých Dnů salesiánské spirituality: Václav Vlach, Člověk a Víra