Skip to main content

Celostátní setkání mládeže 2022 – „Vstaň, udělám z tebe svědka“

By 1. 4. 202212 května, 2022Novinky, Pozvánky, Top

Zveme Tě na Celostátní setkání mládeže, které chystáme na 9. – 14. srpna 2022 v Hradci Králové. Setkání je určeno pro mladé lidi od 14 do 26 let, kteří chtějí prožít několik dní ve společenství svých vrstevníků a prožít něco z bohatého kulturně duchovního programu.

Motem letošního setkání je „Vstaň, udělám z Tebe svědka toho, co jsi viděl“ (Sk 26, 16). Celostátní setkání mládeže se koná přibližně jednou za 5 let. Doprovází ho kulturně duchovní program a setká se na něm běžně mnoho mladých křesťanů ve věku 14-26 let.

Letošní program bude velmi pestrý a bohatý, takže si v něm každý může najít něco zajímavého: např. zajímavá témata přednášek, kvalitní přednášející, koncerty, slavení eucharistie, poutavé katecheze. Dokonce se chystá program i pro rodiny na sobotu 13. srpna 2022.

Setkání je určeno pro mladé lidi od 14 do 26 let, horní věková hranice ale neplatí pro členy přípravného týmu. Obracíme se na Tebe s prosbou, zda by ses mohl(a) zapojit do přípravných týmů a pomoci toto setkání vytvářet. Ideou setkání je, že ho tvoří mladí pro mladé. Pomoc konkrétnímu přípravnému týmu můžete nabídnout v přihlášce. Salesiánská rodina bude na setkání provozovat SALEsiánský STÁNEK s občerstvení a i tam uvítají pomoc (tu můžete nabídnout na e-mailu sivek@sdb.cz).

Na Celostátní setkání mládeže 2022 se můžete přihlásit přímo zde.

Všechny potřebné informace a podrobnosti o programu najdete na stránce CelostatniSetkaniMladeze.cz a nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítích.

Převzato ze stránek CelostatniSetkaniMladeze.cz