Skip to main content

SADBA zve na postní Cestu ke vzkříšení

Salesiánská misijní organizace SADBA pro vás připravila interaktivní postní Cestu ke vzkříšení. Připravte se na Velikonoce prostřednictvím postního kalendáře, ve kterém najdete čtení z evangelií, zamyšlení i dobrovolného úkolu na celý týden.

Každá neděle a den svatého týdne je doplněna zamyšlením a obrázkem zobrazujícím dění v evangeliu. Rámeček každého nedělního obrázku i dní svatého týdne je lemován prázdným rámečkem, který je možný po splnění úkolu vybarvit. Postní doba má být zejména příležitostí více se přiblížit Bohu. Může však také posloužit k tomu, abychom si uvědomili, co v našem životě skutečně potřebujeme a co jen odvádí naši pozornost od přátelství s Pánem a s našimi bližními.

Cestu ke vzkříšení vám na vyžádání rádi zašleme, stačí si o ni napsat na: sadba@sadba.org. Můžete se pro ni zastavit i osobně v kanceláři Sadby nebo si ji stáhnout zde ve formátu PDF.

Pro zájemce je stále ještě k dispozici Průvodce Svatým týdnem a velikonočním třídením, který uvádí do postní a velikonoční doby, může sloužit k individuální přípravě na liturgii v rodinách i ke společné přípravě v různých katechetických skupinách. K zakoupení na  e-shopu Sadby.

Chcete pomoci?

V postní době je možné odřeknout si svoji oblíbenou sladkost, kávu, zážitek či další „nezbytnost“ apod. – to posiluje naši vůli a připravuje na pokušení mnohem větší.
Pokud byste chtěli podpořit naši činnost, ať už to jsou naši dobrovolníci, děti a učitelé v Indii nebo samotný provoz naší organizace, můžete k tomu využít i částku, kterou ušetříte zřeknutím se výše řečeného a to dvěma způsoby:
a) bankovním převodem na: číslo účtu veřejné sbírky2800630202/2010, SS: 100
b) osobním předáním na Sadbě

Za všechny dary ze srdce děkujeme!

Kde letos pomáhají dobrovolníci Sadby?