Skip to main content

Letní Salesiánský magazín 3/2024 je tady!

Dnes vychází Salesiánský magazín 3/2024. Jako obvykle ho najdete v elektronické podobě na stránce SDB.cz/magazin a komu ještě nechodí tištěný do schránky, může se tamtéž přihlásit k jeho bezplatnému odběru.

Milí přátelé,
prázdniny klepou na dveře stejně jako třetí číslo salesiánského magazínu. Tentokrát přináší mimo jiné pestrou fotoreportáž ze Dnů salesiánské spirituality, nahlédnutí za dveře Jaboku, pomyslně se podíváme doTurína a seznámíme se s další zajímavou osobností salesiánské rodiny.
Příjemné čtení a léto plné odpočinku vám přeje Vaše redakce

Salesiánské charisma lidi spojuje

Barvitá fotoreportážvzkazy účastníků přímo z místa činu Dnů salesiánské spirituality. Malí, velcí, z blízka i z dáli, všichni se setkali nad tématem misií. Byl to víkend plný hřejivé atmosféry, silných zážitků a legrace.

Jabok je životní styl

Není škola jako škola. Na VOŠ Jabok studenti dostávají kvalitní sociálně-pedagogické vzdělání silně zasazené do praxe, ale také přátele, přijetí, bezpečné prostředí a rodinnou atmosféru. Jak to ve škole vypadá a kam škola směřuje pod vedením nové ředitelky Hany Pazlarové?

Ženy u oltáře

Ministrování už není jen výsadou kluků. Paťa Kosíková vypráví o svém snu být v bezprostřední blízkosti zázraku proměnění a aktivně se při mši zapojovat. Sen se splnil nejen jí, ale celé partě holek, která teď v Žabovřeskách pravidelně ministruje.