Skip to main content

Druhé číslo Salesiánského magazínu

By 17. 4. 2020Magazín, Novinky, Top

Nové číslo Salesiánského magazínu právě putuje do vašich schránek. Pokud jste zvyklí brát si ho v kostele, který je teď zavřený, neváhejte se obrátit na administrátora vaší farnosti. Zároveň vás prosíme, pokud se vám do rukou dostal jeden nebo více výtisků magazínu, podělte se o ně s dalšími. Na stránce Magazín najdete aktuální číslo v elektronické podobě a také si ho tam můžete pro příště objednat do schránky.

V aktuálním čísle magazínu by vás mohly zaujmout toto texty:

Víno ve třech – Heryánův fejeton nahlíží na smutek a samotu odsouzených, ale zároveň nás ujišťuje o nekonečném Božím milosrdenství a odpuštění.

Kapitula ve stínu koronaviru – Priority poslání mezi mladými, volba staronového hlavního představeného, co znamená být salesiánem dnešní doby… to jsou témata, která se během zkrácené generální kapituly stihla projednat.

Věřím, že Bůh stále dokáže naplnit i to nejdivočejší srdce – Daniela Kvapila, který vyrůstal v rodině salesiánských spolupracovníků a od dětství se pohyboval v salesiánském prostředí, zavedl Bůh k trapistům. Tam našel odpověď na svoji nejpalčivější otázku.

 

Jan Kvapil