Na salesiánských plesech to žije

Na salesiánských plesech to žije
20. ledna 2017

Plesová sezóna je v plném proudu a salesiáni jako každý rok pořádají celou řadu tanečních zábav, bálů a společenských večerů. Je to unikátní tradice, která se českých salesiánských domů drží už dobré čtvrtstoletí a o nové nápady stále není nouze.

Salesiáni spolupracovníci z Dolních Počernic to letos zahájili v retro stylu. Výtěžek benefičního Retroplesu byl věnován na opravy salesiánské základny Spáleniště - Josífkov.

RetroPles 2017

DISplesu ve Fryštáku zase vládly pohádky. Originální představení Anděl Páně 3 si získalo nejen přítomné diváky, ale také fanoušky na sociálních sítích. Videozáznam oslovil i samotného režiséra Jiřího Stracha, který vyjádřil svůj obdiv prostřednictvím facebooku. Nebeské divadlo si můžete pustit na youtube:

 

Z nebe rovnou do Pekla: jubilejní 25. Salesiánský ples se 28. ledna uskuteční v KD Peklo v Plzni.

V Brně se bude tančit 20. a 28. ledna přímo v sále pod kostelem Panny Marie Pomocnice v Žabovřeskách. Společenský večer střediska i farnosti už má v salesiánském kalendáři své nezastupitelné místo.

Zlínští salesiáni pořádají 14. ples SKM 21. ledna v Sazovicích.

Ve stejný den to salesiáni roztančí také na Stříbrném plese Farnosti sv. Terezie v Kobylisích. 25. ročník farního plesu se uskuteční v KD Ládví.

České Budějovice zvou na "Noc splněných přání" v sobotu 11. února. Prestižní titul nejstaršího salesiánského plesu v ČR už jim asi nikdo nevezme, letos je to 26. ročník.

Noc splněných přání