Pracaples 2017

pracaples_A4

 

Na tomto místě vás chceme seznámit s tím, jaká akce se skrývá pod záhadným názvem Pracaples, a především vás na ni pozvat.

Každé dva roky v České republice probíhá na podzim Celostátní setkání salesiánských animátorů. V letech, kdy se tato akce nekoná, bývá zvykem uskutečnit menší setkání pro animátory, kteří se spolu chtějí potkat napříč republikou a prožít menší akci, na které je příležitost trochu pracovat, trochu slavit, něco se dovědět, modlit se spolu a také společně pobýt. A právě toto setkání se jmenuje  Pracaples a letos se uskuteční 10. - 12. 11. 2017 v Pardubicích.

Pokud nabízíte svůj volný čas pro službu v salesiánském stylu a chcete se potkat s jinými mladými a sdílet s nimi své zkušenosti z této služby, chcete si užít trochu zábavy a plesání, prohloubit své animátorské vědomosti a pomoci konkrétní prací jednomu ze salesiánských míst, pak je tato akce určena přímo pro vás!

Přihlásit se na ni můžete do 30. 10. 2017 na tomto formuláři. Celá akce se uskuteční u salesiánů v Pardubicích za lidovou cenu 200 korun českých – zbytek si pěkně odpracujeme.

Podrobnější informace vám přijdou mailem po přihlášení. Pokud byste potřebovali ještě něco upřesnit, můžete napsat w8IvVYSSvdyoQmV6hUmMHYqX6hIjeN4sQ.

 

Spolu s týmem organizátorů se na vás těší

 Vojtěch Sivek